Článek ze serveru:  http://www.sopotnice.eu

Z kategorie:  ...kontakt


Titul článku:  Web sopotnice.eu

Dne 2.5.2006 jsem po uvolnění registrace eu domén zaregistroval doménu sopotnice.eu Bezprostředně nato, začala tvorba těchto stránek. Pokusím se na nich přinášet zajímavosti z naší obce a tím ji pomocí internetu přiblížit i vzdálenějším čtenářům.

Stránky provozuji na profesionálním placeném webhostingu FORPSI, k jejich dynamickému skriptování používám technologii ASP(Active Server Pages), pracující na systému Microsoft Windows 2003 Server a jazyk VBScript. Redakční systém je zcela mojí výroby a zaručuje rychlé publikování novinek z jakéhokoliv počítače, a to on-line. Vzhled stránek je plně formátován pomocí kaskádových stylů CSS.

Pokud byste se chtěli zapojit do tvorby obsahu tohoto webu, neváhejte. Stačí poslat článek mailem a já ho s uvedením autora zveřejním(Mailová adresa je schválně uváděná bez klasického zavináče, v tom podivném tvaru, aby ji na stránkách neobjevili spamovací roboti). Pro jednoduché poslání článku chystám formulář, pomocí něhož byste mohli článek vložit přímo do databáze. Po schválení by pak byl zviditelněn na webu.


Kontakt na webmastera:

Radek Lehký
Sopotnice
email:webmaster(zavinac)emartinka.cz
telefon: 602 138 084
ICQ: 297 193 369

Vložil: LTX   Dne: 28.5.2006   Čas: 13.31.26