Neoficiální stránky obce SopotniceNeoficiální stránky obce Sopotnice

 

 
...fotoalbum / Čarodějnický rej na Humparku 2009

Čarodějnický rej na Humparku 2009

Ze dne: 1.5.2009              Zhlédnuto: 4082x

Fotografie jsou zobrazeny ve formě ikonek. Kliknutím na ikonku se vám zobrazí fotka ve větším formátu. Kliknutím na okno ji pak uzavřete.

Ve včerejších odpoledních a večerních hodinách pro nás pořádali - Obecní úřad Sopotnice, Sportovní klub Humparek Sopotnice a Hasiči Sopotnice - akci s příznačným názvem - Rej čarodějnic.

Čarodějnice a čarodějové všech věkových kategorií se slétli před pátou odpolední na prostransví před obecním úřadem, aby se přivítali se svými kolegy a kolegyněmi. Sopotnická dechovka k tomu řízně vyhrávala a panu starostovi nezbývalo nic jiného, než že po občerstvení dospělácké části vyslal startovní signál. Po výstřelu se průvod vydal po horním konci naší obce směrem na sjezdovku Humparek, kde se měli čarodějnice a čarodějové shromáždit k hromadnému startu. Všichni jsme šlapali, hudba hrála a panovala veselá nálada.

U chaty pod sjezdovkou nám hlavní čarodějnice sdělila další program a čarodějnická omladina se zapojila do několika soutěží o sladké ceny. Posléze se vyškrábali k jednomu z horních sloupů lyžařského vleku a s mohutným rozjezdem dolů z kopce, prolétli všichni několik koleček okolo ještě nezapálené hranice. Tříčlenná porota ohodnotila nejhezčí čarodějnickou masku a poté nastalo vyhlášení výsledků této hlavní soutěže. Ani starší čarodějnice nepřišly přitom zkrátka. Pak už hasiči zapálili cvičnou hranici a my s vypětím čekali, zdali stihne přijet hasičský vůz dříve, než hranice dohoří. Podařilo se!! Po několika minutách se s hlasitým houkáním a blikáním auto přihnalo a hasiči nám předvedli bleskový hasební zásah. Pak už si i malí čarodějové vyzkoušeli, jaké je to stříkat z hasičské hadice.

Jelikož se poněkud setmělo, došlo k zažehnutí velké hranice a k upálení čarodějnice na jejím vrcholu. Zábava gradovala a děti se potmě ještě zůčastnily stezky odvahy, než se pomalu, unavené, odebraly k domovu. Akce se velice vydařila a těšíme se na další ročník!!!


Foto 1

Foto 2

Foto 3

Foto 4

Foto 5

Foto 6

Foto 7

Foto 8

Foto 9

Foto 10

Foto 11

Foto 12

Foto 13

Foto 14

Foto 15

Foto 16

Foto 17

Foto 18

Foto 19

Foto 20

Foto 21

Foto 22

Foto 23

Foto 24

Foto 25

Foto 26

Foto 27

Foto 28

Foto 29

Foto 30

Foto 31

Foto 32

Foto 33

Foto 34

..........................................................................................................................

 | Přidat komentář k tomuto fotoalbu |

© Copyright Radek Lehký - LTX - 2006 - 2024     webmaster(zavinac)emartinka.cz

 

...obec Sopotnice

...dějiny obce

...zajímavosti

...fotogalerie

...okolí

...odkazy

...kontakt

.................................

...můj blog

...Tesla trafo

...VN pokusy

...elektronika

................................. 
 

Odkazy:

Radio BEAT

Stránky mateřské školy Stonožka Sopotnice

Oficiální stránky obce Sopotnice

Teslův transformátor

Stránky obce Potštejn

Neoficiální stránky Potštejna

Obec České Libchavy

Obec Libchavy

Obec Sopotnice

 title=

Dnešní datum:
30.5.2024

Čas na serveru:
23:56:58


Webhosting:

www.FORPSI.com - profesionální webhosting

Používáme technologii ASP (Active Server Pages)

Technologie ASPIvo Lukačovič bloguje
...Ivo L. bloguje